• Logo Funduszy Europejskich
 • Logo Dolnego Śląska
 • Logo Unii Europejskiej

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Informacja o przetwarzaniu danych dla Uczestnika projektu


 1. Administratorem danych osobowych Uczestnika projektu jest Waldemar Węglarz Centrum Szkoleń Informatycznych „Vedius” z siedzibą ul. Marszałka Piłsudskiego 4C/12, 34-700 Rabka-Zdrój.
 2. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane są w celu podjęcia czynności niezbędnych do zawarcia Umowy, zawarcia i wykonania Umowy, rozpatrzenia reklamacji, obsługi złożonego zapytania, dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami, wystawienia zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo.
 3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych Uczestnika jest konieczność zrealizowania czynności zmierzających do zawarcia umowy, wykonanie umowy, uzasadniony interes administratora.
 4. Podanie danych osobowych Uczestnika jest dobrowolne, lecz niezbędne do zrealizowania usługi szkoleniowej.
 5. Administrator będzie przechowywał dane Uczestnika do czasu upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń, a dłużej wyłącznie w przypadkach prawem przewidzianych.
 6. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.
 7. Odbiorcą danych mogą być podwykonawcy Administratora tacy jak dostawcy usług IT oraz podwykonawca – firma trenerska, realizująca szkolenie na zlecenie Administratora. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i tylko na podstawie polecenia Administratora.
 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych w osobie Waldemar Węglarz z którym można się kontaktować we wszelkich sprawach odnoszących się do przetwarzania danych w Fundacji pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Nasze najnowsze

Aktualności

Zobacz więcej
Zakończenie projektu - podsumowanie
04 Październik 2022

Zakończenie projektu - podsumowanie

Zakończyliśmy projekt "Wspieramy zawody przyszłości w szkołach województwa dolnośląskiego" W trudnym czasie związanym z Covid-19 udało się zrealizowa..

Rekrutacja do drugiej edycji projektu
16 Wrzesień 2021

Rekrutacja do drugiej edycji projektu

Podsumowanie 1 edycji projektu
16 Wrzesień 2021

Podsumowanie 1 edycji projektu

Strefa ucznia Strefa ucznia

Strefa

Ucznia

 • Doradztwo zawodowe, coaching, planowanie kariery
 • 90 godzin specjalistycznych szkoleń  
 • Staże zawodowe / aktywizacja zawodowa
Strefa nauczyciela Strefa nauczyciela

Strefa

Nauczyciela

40 godzin indywidualnych szkoleń/konsultacji

 • Wiedza i trendy w obszarze informatyczno – elektronicznym
 • Kompleksowe szkolenia w zakresie nauczanych przedmiotów/obszarów kształcenia